środa, 20 października 2010

"Klu" elegancji


Na pewno znacie tą magiczną kombinację czerni z bielą. Powiecie klasyka- owszem. Stwierdzicie nuda- mogę się zgodzić. O ile szykowny strój musi być stonowany kolorystycznie, o tyle dodatki i sposób ich łączenia może zrobić totalną rewolucję. Eleganckie wyjścia mają rozliczny charakter: biznesowy, wieczorowy, koktajlowy, dzienny... Po pierwsze- marynarka jest naszym sprzymierzeńcem bez względu na profil spotkania. Po drugie- biała koszula, o ile leży idealnie (najlepiej taliowana), sprawdza się niezależnie od sytuacji. Jeśli zestaw ten powiewa szarzyzną, bo w końcu nawet najlepszy zestaw może się nam po prostu znudzić, warto znać kilka substytucyjnych kompletów. O dodatkach później: teraz o bieżach, brązach i popielach, które z łatwością zastąpią nam przy takim ubiorze monotonną biel.

Brąz sprawdza się szczególnie na spotkaniach biznesowych. Kolor, bądź co bądź będący kolorem kompetencji, zrobi wrażenie również na naszym rozmówcy. Uwielbiam brązowe żakiety z paskiem w talii. To nie tylko hit sezonu, ale także (a może przede wszystkim) podkreślenie najlepszego co posiadamy- pięknych kształtów. Do tego czarna, ołówkowa spódnica, piękne czarne szpilki i kopertówka z wężowej skórki.

Beż jest cudny, a w połączeniu z bielą i szarościami olśniewa. Biała bluzka, beżowy płaszcz i szare, proste spodnie to murowany sukces. Pamiętaj o popielatych bądź brązowych botkach na obcasie i lakierowanej torebce, a nie będziesz mogła oderwać wzroku od lustra.

Carolina Herrera
Popiel to klasa. Kocham stalowe barwy, które na dobrego gatunku materiale prezentują się jak kolekcja od
Armaniego! Popiel lubi zarówno biel jak i brąz. Szara krótka, taliowana marynarka, ołówkowa spodnica tej samej barwy, czarne rajstopy i półbuty. Pod marynarkę wybierzmy brązowy podkoszulek albo białą jedwabną bluzkę.

Powyższe bazowe barwy to podstawa. Reszta zależy od waszej kreatywności i dobrego smaku. Dodatki będące ekstra trendem jesieni to przede wszystkim futrzane etole, kolorowe rękawice, kapelusze, paski ze złotą, małą klamrą, czerwone torebki- miksując je z ubiorem na pewno nie będziecie wyglądać nudno.
Halogen
Carolina Herrera


Michael Kors

Michael Kors
Miu Miu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Na dyskusję o modzie jestem otwarta, słucham: