środa, 18 sierpnia 2010

Makijaż na jesień zima 10/11. Intensywnie czy delikatnie?

Moda to nie tylko ubranie w postaci spodni, bluzki i płaszcza, to również ubranie naszej twarzy w odpowiedni makijaż. Skupmy się na tym ostatnim, bowiem odmieni cię tej jesieni i poczujesz się super-trendy!

1. Oczy: mocne spojrzenie
Wielki powrót smokey-eyes tym razem z błyszczącymi drobinkami. Projektanci proponują cienie w kolorze indygo i denim, czerń i szarość, śliwkę i złoto. Na wybiegu zobaczymy zarówno mocne oko i łagodne usta jak i połączenie mocno koloryzowanych zarówno uczu jak i warg.

2. Usta: gotycka wytworność
Nadal trwa moda na usta podkreślone czerwienią. Dobierz czerwoną pomadkę pasującą do twojego typu urody: zimna czerwień do ust o niebieskawym kolorze, ciepła czerwień jeśli masz różowe wargi.

3. Cera: satynowa
Tym razem nie matujemy lecz nabłyszczamy! Im bardziej skóra będzie rozświetlona tym bardziej twój makijaż będzie trendy. Jednym słowem naturalność i świeżość immanentna z młodością.
4. Wszystko nude
Oczywiście w modzie pozostaje tak zwany nude look. Usta pudrowo beżowe połączone z delikatnie muśniętymi tuszem oczami.

5. Wszystko... jedno!
Cokolwiek wybierzesz tej zimy, będziesz en vogue, pod warunkiem doboru odpowiednich kosmetyków. Możesz pozostać przy naturalności albo postawić na bordowe usta i czarne spojrzenie. Decydując się na konkretny look pamiętaj by kosmetyki użyte do wykonania twojego makijażu były satynowe nie matowe, krem i puder rozświetlał ci cerę, a pomadka miała drobinki złota. Jeśli chcesz zapewnić sobie wygląd "cielisty" pamiętaj że najlepiej zakupić porządną szminkę w kolorze pudrowym, bo zastępując ją zwykłym podkładem czy korektorem twoje usta będą po kilku godzinach wysuszone i nieestetyczne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Na dyskusję o modzie jestem otwarta, słucham: