czwartek, 19 sierpnia 2010

Trudna sylwetka

Nie każdy ma sylwetkę idealną. W zasadzie to NIKT nie ma sylwetki idealnej. Photoshopowe przeróbki w gazetach i wymodelowane koloryzującymi sprejami ciała na bilbordach w realu NIE ISTNIEJĄ. Nie martw się, że w leginsach twoje nogi przypominają oprelki, a z obcisłych biodrówek wychodzą ci "boczki". Twoją sylwetkę należy zdefiniować, a następnie odpowiednio ubrać. Pierwsza sprawa- odpuść sobie. Nie katuj się super dietą po której twój metabolizm szaleje. Nie oznacza to że masz zielone światło na fast foody i wu-zetki, ale zapewniam cię- każda z nas jest ładna pod warunkiem, że nie upodabnia się się do kogoś kim nie jest. Przedłużanie blond włosów i powiększanie ust do rozmiaru "Angeliny" nie uczyni cię olśniewającą. Będziesz tylko kopią, a w różnorodności tkwi prawdziwe piękno. Nie chcąc odbiegać od tematu skupmy się na ciele. Chciałam przedstawić kilka gwiazd, o których mówi się seks-bomby, a w rzeczywistości mają trudne sylwetki. Sztaby stylistów pracują nad odpowiednim ubiorem: maskują mankamenty i uwydatniają zalety. Na czerwonym dywanie wyglądają perfekcyjnie- ty też możesz wyglądać idealnie pod warunkiem że nauczysz się kilku zasad dobioru ciuchów do twoich kształtów.

1. Gruszka- małe piersi, wcięta talia, szerokie biodra, masywne uda. Sposób: Spódnice ołówkowe i rozszerzane, proste spodnie w kant, lekko poszerzane dżinsy. Możesz tez wybrać wzorzyste i marszczone bluzki.
2. Jabłko- brak talii, ładna pupa oraz nogi i ładny biust. Sposób: bluzki z dekoltem "v", rozpięty sweterek do kolan, spodnie które posiadają wysoki stan i szeroki pas, sukienka odcięta pod biustem. Odrzuć monochromatyczny ubiór, postaw na ciemne kolory w okolicy pasa, a wybierz te rzucające się w oczy na biust i nogi.
3. Klepsydra: 


Co tu dużo mówić, sylwetka idealna. Jednak warto pamiętać że przy tej sylwetce nie pozwalamy sobie na wszystko, lecz dobieramy strój tak, aby podkreślał nasze atuty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Na dyskusję o modzie jestem otwarta, słucham: